Mistrovství České republiky v malé kopané

22. 5. - 23. 5. 2014 se naši žáci zúčastnili XV. mistrovství České republiky v malé kopané žáků v Hradci Králové.Naše mužstvo sehrálo zápasy systémem každý s každým proti týmům z Hradce Králové, Dlažkovic, Chlumce nad Cidlinou, Liberce a Českého Krumlova.

Po prvním hracím dni a sehrání tří zápasů byla situace na dobré umístění v turnaji velmi nadějná - naše mužstvo tato tři utkání vyhrálo. Druhý den se našim podařilo porazit i velmi dobře hrající Český Krumlov a čekalo se tedy na závěrečné finále mezi našim týmem a týmem Hradce Králové.

Za hojné účasti místního publika naši hráči předvedli nejlepší výkon v celém turnaji. Aktivní, přesnou, důraznou, a přesto čistou hrou jsme Hradec vysoko porazili a časem se utkání změnilo v téměř exhibiční záležitost. I ostatní přihlížející týmy výkon našeho mužstva ocenily uznalým potleskem.

Za první místo v turnaji získal náš tým pohár, medaile, diplom, dva fotbalové míče, plakáty české reprezentace, karty české reprezentace a Petr Lichtner, jako nejlepší hráč turnaje, i dres juniorské reprezentace. Všichni naši hráči si zaslouží za sportovní výkony velkou pochvalu. Konečné medailové umístění:

1. Praha 4, Kupeckého
2. Dlažkovice
3. Hradec Králové

.

Mistrovství České republiky v malé kopané 1   Mistrovství České republiky v malé kopané 2